Отзывы наших клиентов

Вікна в квартиру

Ярослав Васько

Співпрацюю з компанією досить тривалий час. Не дивлячись на зміни політики в державі, політика компанія стабільна та направлена на задоволення потреб клієнтів. Завжди привітні та готові йти на зустріч. За 10 ти бальною шкалою оцінки якості обслуговування - 9 із великим плюсом. Така оцінка ефективності управлінських рішень та якості наданих послуг для можливості розвитку та бажання удосконалюватися!

Ярослав Васько

Окна на кухню и в спальню

Шашков Александр

Работаем с компанией несколько лет. По рекомендации друзей заказали на "пробу" окно на кухню. Сроки, качество обслуживания очень понравились. Постепенно поменяли в квартире и окна и балконные блоки. Со спокойной душой рекомендуем пользоваться услугами компании.

Шашков Александр

Вікна на дачу та в квартиру

Руслана Драч

Мені пощастило 15 років тому повірити молодій, на той час, компанії " Альянс- Гранд". Їхні вікна , а ще ставлення до замовників- назавжди зробили мене її прихильницею. Вікна в квартирі, величезний балкон, опорядження обзорними вікнами дачного будинку - все їх робота. Я могла гордо " похвастатись" друзям і сусідам вікнами і фурнітурою, після чого всі вони теж звертались в "Альянс-Гранд". Завзятий і прагматичний, розумний і незмінний керівник Полових Геннадій Миколайович всі ці роки, не покладаючи рук, працює над новими ідеями бізнесу. Щиро вдячна Вам! За ці роки Ви для мене стали справжніми друзями, завдяки добросовісності в роботі, термінам встановлення і просто відвертій доброзичливості. НОВИХ ВАМ ЗЛЕТІВ!!!

Руслана Драч

Окна на всю квартиру

Таран Наталья

Заказывали здесь окна с энергосбережением на всю квартиру в 2009, балкон в 2010 году, REHAU немецкий профиль. Основными критериями для нас были, качество, гарантия и рекомендации. Рекомендуем теперь всем друзьям и знакомым, все понравилось, служат замечательно, цвет окон не изменился, нет посторонних звуков, хоть наш дом возле Депо. Цена - качество соответствует.Если планируете ставить окна навсегда, однозначно, будете довольны!

Таран Наталья